Na Berounsku došlo ke dvěma dopravním nehodám

K první dopravní nehodě mělo dojít 26. července v obci Chrustenice. Zde neznámý řidič poškodil elektrorozvodnou skříň. Po dopravní nehodě na místě nesetrval do příjezdu policie. Věc nijak neřešil, i přes to, že vznikla škoda na majetku třetí osoby a z místa odjel. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.000,-Kč.

K další dopravní nehodě došlo 25. července, kdy v obci Králův Dvůr – Počaply, v ulici Na Výsluní, vjel neznámý řidič s vozidlem na chodník a následně narazil do budovy garáže, kterou tímto poškodil. Neznámý řidič pak z místa dopravní nehody ujel, aniž by celou věc oznámil policistům, tak jak mu ukládá zákon. V souvislosti s uvedenou dopravní nehodou nebylo hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena také na částku 10.000,-Kč.

Po neznámých řidičích a jejich vozidlech pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel 602 474 382.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.