Search
Close this search box.

Na Berounsku došlo ke dvěma dopravním nehodám

K první dopravní nehodě mělo dojít 26. července v obci Chrustenice. Zde neznámý řidič poškodil elektrorozvodnou skříň. Po dopravní nehodě na místě nesetrval do příjezdu policie. Věc nijak neřešil, i přes to, že vznikla škoda na majetku třetí osoby a z místa odjel. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 10.000,-Kč.

K další dopravní nehodě došlo 25. července, kdy v obci Králův Dvůr – Počaply, v ulici Na Výsluní, vjel neznámý řidič s vozidlem na chodník a následně narazil do budovy garáže, kterou tímto poškodil. Neznámý řidič pak z místa dopravní nehody ujel, aniž by celou věc oznámil policistům, tak jak mu ukládá zákon. V souvislosti s uvedenou dopravní nehodou nebylo hlášeno žádné zranění osob. Způsobená škoda byla vyčíslena také na částku 10.000,-Kč.

Po neznámých řidičích a jejich vozidlech pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel 602 474 382.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient