Search
Close this search box.

Na akci Otevřená radnice přišly ve Vyškově stovky lidí

Jedna třída si zazpívala v obřadní síni, jiná se na delší dobu zastavila u výtvarných prací na odboru školství, kultury a sportu, další zaujala technika vyškovských strážníků a dobrovolných hasičů na Masarykově náměstí. Většina tříd mateřských a základních škol, které přijaly pozvání k prohlídce radnice s doprovodem a výkladem průvodce, ovšem nejvíc času strávila v kanceláři starosty a na dispečinku kamerového systému.

Město Vyškov na dva dny tradičně otevřelo své dveře. Ačkoliv bylo deštivé počasí výrazně proti, v úterý 15. a ve čtvrtek 17. května dorazily stovky návštěvníků. Prohlédnout si zajímavá zákoutí úřadu přišlo v dopoledních hodinách bezmála dvacet tříd jednotlivých škol, odpoledne pak radnici navštívily zejména rodiny s dětmi. Až do šesti hodin večer mohli zájemci vystoupat na radniční věž.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient