Muži z rychvaldského Slavoje ovládli Memoriál Ladislava Zajíce

Muži Slavoje si poslední týden před začátkem sezóny tradičně zpestřili turnajem v Michálkovicích, kterým je Memoriál Ladislava Zajíce. Letos se konal již jeho desátý ročník. Po jednoznačném pátečním vítězství 9:0 nad týmem Sokola Hrabůvka se Slavoj v sobotu představil proti domácí Slavii Michálkovice, která si v pátek poradila s Lokomotivou Ostrava.

Hráči Slavoje měli v zápase navrch, což potvrdili už v první půli brankou Dominika Dzidy, nicméně šancí ke vstřelení gólu bylo mnohem více a jen kvůli nepřesné koncovce byl poločasový stav pouze 1:0. Ve druhé půli pak přidal druhý gól po rohovém kopu hlavou Jaromír Nadhajský a Slavoj směřoval k výhře v turnaji. Nic na tom nezměnila ani snižující branka na 1:2, kterou domácí vstřelili zhruba 10 minut před koncem. Rychvaldští fotbalisté už si vítězství vzít nenechali a oplatili Michálkovicím loňskou finálovou porážku.

Dominanci Slavoje na turnaji potvrdili i Jaromír Nadhajský a Jakub Míchal, kteří si převzali ceny pro nejlepšího střelce, respektive nejlepšího brankáře.

Slavia Michálkovice – Slavoj Rychvald 1:2