Muži vyloupili garáž, ukradli věci celkem za 16 tisíc korun

Z krádeže jsou podezřelí dva muži (26,33) kteří koncem května v Teplicích vykradli garáž. Mladší z nich je podezřelý, že po násilném překonání zámku vlezl dovnitř a z garáže ukradl sadu litých disků se zimními pneumatikami, elektrické ruční nářadí, vodováhy a další věci celkem za 16 tisíc korun. Vynosil je ven a komplic mu potom pomohl lup naložit do auta. Věci následně společně prodali.
Mladšímu z mužů, který má s porušováním zákona značné zkušenosti, hrozí za krádež až tři roky ve vězení. Komplic si převzal podezření ze spolupráce na krádeži a také za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, protože si sedl za volant auta, kterým jeli loupit, ačkoliv má uložen trest spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel. Hrozí mu až dvouleté vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak