Search
Close this search box.

Muži si objednali taxi, platit však už odmítli

Svézt se bez placení přišlo jako dobrý nápad dvojici mužů v pondělí 26. února 2018 večer. Na odvoz k autobusovému nádraží si společně objednali taxi, ale v cíli své cesty odmítli zaplatit za poskytnutou službu. Půlhodinu před půlnocí se proto jeho řidič obrátil o pomoc na hlídku Městské policie Zlín, která shodou okolností projížděla kolem.

Strážníci vyzvali oba muže k prokázání totožnosti, ale tomu vyhověl pouze 65letý muž z Luhačovic. Druhý přítomný s hlídkou nespolupracoval a byl vulgární. Když nepomohlo ani zevrubné poučení o možných následcích jeho momentálního jednání, následovalo jeho předvedení na policejní služebnu. Jelikož se přitom dotyčný rozhodl klást aktivní odpor, vynutil si použití donucovacích prostředků a cestu ve služebním vozidle absolvoval s pouty na rukou.

Poté bylo zjištěno, že se jedná o 55letého muže ze Zlína, který se svým protiprávním jednáním zařadil mezi podezřelé z přestupku proti veřejnému pořádku. To bude mít nyní dohru před správním orgánem, kde mu hrozí až desetitisícová pokuta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient