Muž zpronevěřil hotovost, firmě vznikla škoda téměř dvacet tisíc Kč

Policisté na obvodním oddělení v Klatovech ukončili prověřování případu, kdy pracovník společnosti zpronevěřil finanční hotovost.

Ve zkráceném přípravném řízení převzal sdělení podezření z přečinu zpronevěra čtyřiadvacetiletý muž z obce u Nýrska. Muž byl zaměstnán jako řidič u společnosti a zpronevěřil denní tržbu z 19. ledna letošního roku, kterou obdržel za dodané zboží. Poškozené firmě vznikla škoda ve výši 19 944 Kč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.