Muž zpronevěřil dřevo v hodnotě více než 31 tisíc korun

Bruntálští policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření 42letému muži z přečinu zpronevěry. Je mu kladeno za vinu, že v době od 22. do 24. 1. 2018 měl při přepravě dřeva odcizit deset kubických metrů jehličnaté kulatiny v hodnotě přesahující 31 tisíc korun. Dřevo měl složit na pozemek u svého domu v obci na Bruntálsku. Zde také kulatinu policisté zajistili a následně vrátili poškozené firmě.

Nyní podezřelému hrozí trest odnětí svobody do výše dvou let, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.