Muž vyhrožoval studentovi v souvislosti se studentskou stávkou

V pondělí dne 26. března 2018 kriminalisté z 1. Oddělení obecné kriminality v Sokolově na základě vlastního zjištění začali prověřovat skutečnosti ohledně výhrůžky přes sociální sítě mladistvému studentovi střední sokolovské školy v souvislosti se studentskou stávkou, které se student účastnil.

Kriminalisté v brzké době ztotožnili 34letého muže ze Sokolova, který přes sociální síť ve veřejné skupině vyhrožoval studentovi zabitím. Muž kriminalistům uvedl, že svou výhrůžku nemyslel vážně a nemá v úmyslu nikomu fyzicky ublížit. Celá situace ohledně diskuze k článku studentské stávky ho rozčílila. Svého jednání lituje a chce se ve veřejné skupině na sociální síti omluvit. Student kriminalistům uvedl, že se necítí být ohrožený na životě a zdraví. Byl poučen o možnosti poskytnutí policejní ochrany, kterou nevyžaduje.

Jednání 34letého muže bude na základě zjištěných skutečností kvalifikováno jako přestupek proti občanskému soužití, který bude oznámen příslušnému správnímu orgánu k projednání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak