Search
Close this search box.

Muž vyhrožoval studentovi v souvislosti se studentskou stávkou

V pondělí dne 26. března 2018 kriminalisté z 1. Oddělení obecné kriminality v Sokolově na základě vlastního zjištění začali prověřovat skutečnosti ohledně výhrůžky přes sociální sítě mladistvému studentovi střední sokolovské školy v souvislosti se studentskou stávkou, které se student účastnil.

Kriminalisté v brzké době ztotožnili 34letého muže ze Sokolova, který přes sociální síť ve veřejné skupině vyhrožoval studentovi zabitím. Muž kriminalistům uvedl, že svou výhrůžku nemyslel vážně a nemá v úmyslu nikomu fyzicky ublížit. Celá situace ohledně diskuze k článku studentské stávky ho rozčílila. Svého jednání lituje a chce se ve veřejné skupině na sociální síti omluvit. Student kriminalistům uvedl, že se necítí být ohrožený na životě a zdraví. Byl poučen o možnosti poskytnutí policejní ochrany, kterou nevyžaduje.

Jednání 34letého muže bude na základě zjištěných skutečností kvalifikováno jako přestupek proti občanskému soužití, který bude oznámen příslušnému správnímu orgánu k projednání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient