Muž úmyslně poškodil vozidlo, škoda je bezmála 12 tisíc korun

Z přečinu poškození cizí věci si vyslechl podezření 27letý muž. Ten měl 18.ledna 2018 na ulici Slovenská v Bruntále poškodit vozidlo Hyundai. Nejprve měl udeřit do okna řidiče a pak kopnout do zadní části vozidla. Svým jednáním poškodil nárazník a mlhové světlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na 11 981 korun.

Muži hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.