Muž ukradl sousedům ze sklepa vánoční ozdoby

Policisté z Dubí sdělili podezření z přečinu krádeže muži, který okradl své sousedy. V minulosti již jednou odsouzený 24letý muž odcizil ze sklepní kóje v domě, kde bydlí vánoční ozdoby v hodnotě 800 korun. Schoval si je v bytě s tím, že se je pokusí prodat přes internet, než tak ale stačil učinit, zazvonili u něj strážci zákona, kterým se ke krádeži přiznal. S ohledem na jeho předchozí odsouzení byl případ kvalifikován jako trestný čin, za který by mohl v krajním případě strávit až tři roky za mřížemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak