Muž ukradl plošinový nákupní vozík

Osoba tlačící plošinový nákupní vozík s označením obchodního domu Baumax byla v neděli krátce před osmou hodinou spatřena občanem v lokalitě Ústeckého Předměstí. Hlídka městské policie na základě oznámení vyjela prověřit, zda muž vozík neodcizil.

Strážníci dotyčného muže (24) zastihli na autobusové zastávce u nového hřbitova, kde seděl na vozíku naloženém různým elektromateriálem a spal. Strážníkům tvrdil, že vozík si půjčil z důvodu stěhování svých věcí z místa předešlého bydliště na svou novou adresu. Tato informace byla strážníky obratem prověřena v OD Baumax a ukázalo se, že muž nemluvil pravdu a vozík v hodnotě 9000 Kč si zapůjčil bez vědomí uvedené provozovny. Proto jej následně na výzvu strážníků dotlačil zpět do obchodního domu. Neoprávněným užitím cizího majetku se dopustil přestupku proti majetku, který s ním projedná správní orgán.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.