Muž to přehnal s alkoholem a ustlal si před rodinným domem v Bošovicích

V těchto horkých letních dnech by lidé měli dodržovat zvýšený pitný režim. Tím se ovšem nemyslí přísun alkoholických nápojů. S těmi naopak odborníci doporučují zacházet opatrně. Nepříliš vábivý pohled se tak naskytl včera odpoledne některým obyvatelům Bošovic na Slavkovsku.

Dvaačtyřicetiletý muž totiž neustál kombinaci vína a teplého letního počasí. Alkohol ho zmohl natolik, že si již po čtrnácté hodině ustlal před jedním z rodinných domů a nebyl schopen vstát ze země. Vzhledem ke svému stavu tak budil veřejné pohoršení a lidé přivolali slavkovské policisty. Hlídka naměřila muži téměř tři promile alkoholu. Protože nebyl schopen chůze a ohrožoval svůj život a zdraví, skončil na brněnské protialkoholní záchytné stanici. Muž je podezřelý z přestupku proti veřejnému pořádku, ze kterého se bude zodpovídat před správním orgánem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.