Search
Close this search box.

Muž svou mladší partnerku několik měsíců týral. Řezal jí žiletkou a kopal do ní

Čtyřiatřicetiletý muž ze Sokolovska od června letošního roku týral svou partnerku. Dlouhé měsíce snášela jeho domácí násilí v jejich sokolovském bytě. Na vše se přišlo, když jí v prvního září pořezal žiletkou tak, že musela vyhledat lékařskou pomoc.

Muž svou o dvanáct let mladší družku nejenom fyzicky několik měsíců týral, ale i jí podával pervitin a nutil jí k sexu. „Ženu opakovaně fackoval, bil pěstmi a kopal do různých částí těla. Dále jí vyhrožoval fyzickou likvidací či ublížením na zdraví. V několika případech jí dokonce nutil k požití pervitinu a následně k pohlavnímu styku,“ uvedla krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Vše vyvrcholilo 1. září, když se muž ráno vrátil domů a začal na ženu křičet a vyhrožovat jí. „Poté ženě způsobil žiletkou drobná poranění na noze, se kterými musela vyhledat lékařské ošetření,“ popsala mluvčí. V nemocnici vyšlo najevo, že je žena dlouhodobě týraná. Lékaři vše oznámili policii, která si pro muže ještě v ten den přišla.

Muž je v současné době v cele předběžného zadržení. Čeká se na rozhodnutí soudu o uvalení vazby. Kriminalisté násilníka obvinili z týrání osoby žijící ve společném obydlí, z vydírání, ze sexuálního nátlaku a z nebezpečného vyhrožování. „Do vězení může jít až na osm let,“ doplnila k případu Krejčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient