Muž svou mladší partnerku několik měsíců týral. Řezal jí žiletkou a kopal do ní

Čtyřiatřicetiletý muž ze Sokolovska od června letošního roku týral svou partnerku. Dlouhé měsíce snášela jeho domácí násilí v jejich sokolovském bytě. Na vše se přišlo, když jí v prvního září pořezal žiletkou tak, že musela vyhledat lékařskou pomoc.

Muž svou o dvanáct let mladší družku nejenom fyzicky několik měsíců týral, ale i jí podával pervitin a nutil jí k sexu. „Ženu opakovaně fackoval, bil pěstmi a kopal do různých částí těla. Dále jí vyhrožoval fyzickou likvidací či ublížením na zdraví. V několika případech jí dokonce nutil k požití pervitinu a následně k pohlavnímu styku,“ uvedla krajská policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Vše vyvrcholilo 1. září, když se muž ráno vrátil domů a začal na ženu křičet a vyhrožovat jí. „Poté ženě způsobil žiletkou drobná poranění na noze, se kterými musela vyhledat lékařské ošetření,“ popsala mluvčí. V nemocnici vyšlo najevo, že je žena dlouhodobě týraná. Lékaři vše oznámili policii, která si pro muže ještě v ten den přišla.

Muž je v současné době v cele předběžného zadržení. Čeká se na rozhodnutí soudu o uvalení vazby. Kriminalisté násilníka obvinili z týrání osoby žijící ve společném obydlí, z vydírání, ze sexuálního nátlaku a z nebezpečného vyhrožování. „Do vězení může jít až na osm let,“ doplnila k případu Krejčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak