Muž skončil za šíření poplašné zprávy ve vazební cele

Policisté na obvodním oddělení v Klatovech přijali v neděli 16. září ve večerních hodinách oznámení, že občan z Klatov umístil na internetových stránkách na svém profilu zprávu, kde plánoval útok na osoby v prostoru náměstí.

Oznámení bylo přijato ve 21.22 hodin a policejní hlídky začali intenzivně pátrat po pisateli. Ve 22.20 hodin byl podezřelý jednatřicetiletý muž zjištěn v obydlí příbuzných nacházejícím se v Klatovech, kde byl zadržen. Za doprovodu policistů byl převezen do policejní cely.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu šíření poplašné zprávy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.