Search
Close this search box.

Muž skončil za šíření poplašné zprávy ve vazební cele

Policisté na obvodním oddělení v Klatovech přijali v neděli 16. září ve večerních hodinách oznámení, že občan z Klatov umístil na internetových stránkách na svém profilu zprávu, kde plánoval útok na osoby v prostoru náměstí.

Oznámení bylo přijato ve 21.22 hodin a policejní hlídky začali intenzivně pátrat po pisateli. Ve 22.20 hodin byl podezřelý jednatřicetiletý muž zjištěn v obydlí příbuzných nacházejícím se v Klatovech, kde byl zadržen. Za doprovodu policistů byl převezen do policejní cely.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu šíření poplašné zprávy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient