Muž si objednal telefon z internetu, nic mu však nepřišlo. Přišel o víc než sedm tisíc

Vyškovští policisté se nyní aktuálně zabývají dalším podvodným jednáním přes internet. Již v dubnu si muž z Vyškova objednal přes internetové stránky značkový mobilní telefon za výhodnou cenu. Po vystavení faktury zaplatil přes sedm tisíc korun převodem z bankovního účtu a těšil se na přístroj. Objednané zboží však nepřišlo, ani mu nebyly vráceny peníze. Policisté případ řeší jako podvod.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak