Muž se zpil pod obraz a řádil v ulicích Bučovic. Cestu zakončil na záchytce

V neděli večer to s konzumací alkoholu značně přehnal asi čtyřicetiletý muž z Bučovic. Pozornost hned několika obyvatelů upoutal hlukem, který doprovázel jeho pohyb centrem města. Dokonce rozbil i jednu vrstvu skleněné výplně budovy tamního úřadu. Muže opírajícího se o jízdní kolo policisté dle popisu poměrně snadno nalezli a na služebně zjistili jeho totožnost. Opilec, kterému naměřili 2,7 promile, skončil na záchytce. Po vystřízlivění se bude zodpovídat u správního orgánu pro podezření z přestupku proti majetku. Jeho večerní putování městem způsobilo asi tří tisícovou škodu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.