Search
Close this search box.

Muž se vloupal do domu a ukradl jízdní kolo

Brzy ráno 16. března 2018 přijali strážníci operačního střediska Městské policie Kladno oznámení z tísňové linky Policie České republiky o vloupání do rodinného domku v ulici Petra Bezruče a odcizení jízdního kola. Vyhlášené pátrání po odcizeném jízdním kole, barvy černé se znaky oranžovočervené bylo ihned předáno všem hlídkám. Do pátrání se zapojil i operátor Městského kamerového dohlížecího systému městské policie.

Po 19 minutách jedna z hlídek zjistila muže, který v ulici Na Kopci nedaleko čerpací stanice vede horské jízdní kolo odpovídající popisu. Strážníci neznámého muže zastavili a na dotaz, zda vedené jízdní kolo vlastní uvedl, že jízdní kolo zakoupil v ranních hodinách u gymnázia za čtyři tisíce korun českých. Následně strážníci muže vyzvali, aby setrval na místě do příjezdu hlídky Policie České Republiky, protože je podezřelý ze spáchání trestného činu. Po příjezdu policisté jízdní kolo označili za odcizené z vloupání do rodinného domu. Pachatele si převzali policisté k dalšímu dořešení. Strážníci dále ve spolupráci s PČR provedli převoz horského kola na policejní služebnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient