Search
Close this search box.

Muž se v Kladně pokoušel dostat do sklepů, strážníci ho přistihli při činu

V ranních hodinách 16. března bylo přijato na tísňovou linku Městské policie Kladno oznámení o podezřelé osobě, která v ulici Ostravská obchází a nahlíží do sklepních prostor domu. Z hovoru byl zjištěn bližší popis osoby, kdy se zjistilo, že se jedná o muže, který je oblečen do šusťákových kalhot černé barvy a bundy červené barvy. Na místo byla ihned vyslána hlídka, která okamžitě prověřila uvedené místo, kde bylo zjištěno jedno otevřené okno do společných prostor. Oznamovatel události byl opětovně kontaktován – kdy hlídce označil okno, kterým muž vlezl do sklepa a následně ho za sebou zavřel. Strážníky byl kontaktován domovník domu, který umožnil vstup a následnou prověrku sklepních prostor, přičemž hned u vstupu strážník uviděl muže, který páčil zámek u jedné z kójí.

Muž odhodil na zem šroubovák a tvářil se jako by nic nedělal. Vzhledem k tomu, že vzniklo podezření ze spáchání trestného činu, byl vzápětí podezřelý strážníkem omezen na osobní svobodě a byla spoután. Na místo byla přivolána hlídka Policie České republiky. Před příjezdem policistů byla provedena bezpečnostní prohlídka podezřelého. Byl vyzván k prokázání totožnosti, kterou ústně uvedl a dále sdělil, že užil návykové látky a to marihuanu a pervitin. Nejdříve uvedl, že je údržbář a provádí rekonstrukci, dále uvádí, že do sklepních prostor vnikl oknem, následně sdělil i úkryt osobních i odcizených věcí. Na místo vyslána hlídka, která věci zajistila do příjezdu policistů, kteří si celou věc převzali k dalšímu opatření.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient