Muž se v cukrárně svlékl do spodního prádla, za veřejné pohoršení vyfasoval desetitisícovou pokutu

Ve čtvrtek 25. října se před šestnáctou hodinou v Sušici cizinec v cukrárně vysvlékl do spodního prádla.

Policisté se po oznámení dostavili na místo a v šestnáct hodin podezřelého sedmatřicetiletého cizince zajistili. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,26 promile alkoholu. Následně byl cizinec převezen do protialkoholní záchytné stanice v Plzni.

Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, kdy vzbudil veřejné pohoršení. Policisté v příkazním řízení uložili na místě deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.