Muž se v cukrárně svlékl do spodního prádla, za veřejné pohoršení vyfasoval desetitisícovou pokutu

Ve čtvrtek 25. října se před šestnáctou hodinou v Sušici cizinec v cukrárně vysvlékl do spodního prádla.

Policisté se po oznámení dostavili na místo a v šestnáct hodin podezřelého sedmatřicetiletého cizince zajistili. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,26 promile alkoholu. Následně byl cizinec převezen do protialkoholní záchytné stanice v Plzni.

Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, kdy vzbudil veřejné pohoršení. Policisté v příkazním řízení uložili na místě deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.