Muž se dobýval k expřítelkyni pro věci, byl opilý

Na žádost Policie ČR vyjížděla motohlídka v pátek 16. března v poledne do Jesenické ulice v Krnově, kde v jednom z bytových domů se měl někdo dobývat do bytu devětatřicetileté ženy. Ukázalo se, že se jedná o jejího bývalého přítele, který si v podnapilém stavu přišel pro své věci a ona mu je odmítala vydat. V přítomnosti strážníků svůj názor změnila a osobní věci expříteli předala. Problém nastal, až když došlo na televizi, které se odmítla vzdát. Strážníci proto muži doporučili, aby se pro ni vrátil, až vystřízliví, a nezapomněl si s sebou vzít doklady, které dokazují, že televize je skutečně jeho.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.