Search
Close this search box.

Muž řídil vědomě automobil se závadou, nedal přednost v jízdě a havaroval

Dne 13. června 2018 v 17:00 hodin jel sedmadvacetiletý řidič jel s osobním automobilem Škoda Felicia po místní komunikaci v obci Dlouhá Ves ve směru z centra obce ke křižovatce ve směru Sušice – Kašperské Hory. V prostoru křižovatky nedal přednost v jízdě osobnímu automobilu Hyundai šestadvacetileté řidičky, přední částí narazil do pravé přední části tohoto vozidla a odrazil je do protisměru na osobní automobil Citroen Saxo osmadvacetiletého řidiče.

Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob, škoda na všech vozidlech byla vyčíslena na 45 tisíc korun. Řidič vozidla Škoda na místě nepředložil platný řidičský průkaz, policisté z dostupných evidencí zjistili, že není držitelem řidičského oprávnění. Jako příčinu dopravní nehody uváděl závadu brzd, o které věděl. Tudíž však užil vědomě k jízdě vozidlo se závadou. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient