Muž řídil vědomě automobil se závadou, nedal přednost v jízdě a havaroval

Dne 13. června 2018 v 17:00 hodin jel sedmadvacetiletý řidič jel s osobním automobilem Škoda Felicia po místní komunikaci v obci Dlouhá Ves ve směru z centra obce ke křižovatce ve směru Sušice – Kašperské Hory. V prostoru křižovatky nedal přednost v jízdě osobnímu automobilu Hyundai šestadvacetileté řidičky, přední částí narazil do pravé přední části tohoto vozidla a odrazil je do protisměru na osobní automobil Citroen Saxo osmadvacetiletého řidiče.

Dopravní nehoda se obešla bez zranění osob, škoda na všech vozidlech byla vyčíslena na 45 tisíc korun. Řidič vozidla Škoda na místě nepředložil platný řidičský průkaz, policisté z dostupných evidencí zjistili, že není držitelem řidičského oprávnění. Jako příčinu dopravní nehody uváděl závadu brzd, o které věděl. Tudíž však užil vědomě k jízdě vozidlo se závadou. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.