Muž řídil se dvěma zákazy řízení, hrozí mu až dva roky za mřížemi

Dne 17. června 2018 řídil pětačtyřicetiletý muž z Děčínska osobní automobil v obci Myslív, když byl zastaven a kontrolován policisty Obvodního oddělení Plánice.

Ti z dostupných evidencí zjistili, že řidič řídí vozidlo, ačkoliv má rozhodnutím Městského úřadu v Litoměřicích uložen zákaz řízení motorových vozidel v délce šesti měsíců, a to od února 2018 do srpna 2018 a rozhodnutím Okresního soudu v Klatovech uložen zákaz řízení opět všech motorových vozidel, tentokrát na dobu osmnácti měsíců, a to od dubna 2018 do října 2019. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Ještě týž den muži sdělili podezření ze spáchání trestného činu. Za toto protiprávní jednání mu hrozí až dva roky odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.