Muž řídil pod vlivem pervitinu

Dne 27. června 2018 v 18:06 hodin v ulici Koldinova v Klatovech bylo hlídkou policistů Obvodního oddělení Klatovy kontrolováno vozidlo tovární značky Volkswagen Passat osmadvacetiletého řidiče z obce Myslív. Ten se na výzvu policistů dobrovolně podrobil dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídí vozidlo pod vlivem alkoholu. Odborné měření bylo s negativním výsledkem. Ovšem pozitivně reagoval orientační test na přítomnost drog. Konkrétně na látku amfetamin. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz, zakázali další jízdu a převezli jej do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případem se klatovští policisté dále zabývají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.