Search
Close this search box.

Muž řídil pod vlivem návykové látky

Policisté z Obvodního oddělení Kraslice dne 22. 4. 2018 prováděli dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v Kraslicích. V nočních hodinách hlídka policie zastavila vozidlo značky Citroen, které řídil 26letý muž, spolu s ním jel ve vozidle 46letý muž.

Oba muži pochází se Sokolovska. Při silniční kontrole řidič předložil doklady k řízení a provozu vozidla. Během kontroly policisté provedli u řidiče test na zjištění přítomnosti návykových látek v těle. Ten u řidiče vyšel pozitivně na látku amphetamin/metamphetamin. Policisté 26letého řidiče vyzvali k lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu, kterému se podrobil. Během prohlídky našla hlídka policie u řidiče několik igelitových přepravek s obsahem bílé krystalické látky o hmotnosti přes 1,6 gramu. Policisté vyzvali spolujezdce, který se nacházel spolu s řidičem ve vozidle, aby opustil vozidlo. Ten na místě několikrát nesouhlasil. Po opětovné výzvě vozidlo opustil, vzal z vozidla klíče a zamkl ho. Po celou dobu měl 46letý muž odmítat spolupracovat s policií. Kladl odpor, a proto byl z místa eskortován na Obvodní oddělení v Kraslicích. Vozidlo bylo na místě zajištěno a další šetření proběhlo na Obvodním oddělení v Kraslicích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient