Muž řídil pod vlivem návykové látky

Policisté z Obvodního oddělení Kraslice dne 22. 4. 2018 prováděli dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu v Kraslicích. V nočních hodinách hlídka policie zastavila vozidlo značky Citroen, které řídil 26letý muž, spolu s ním jel ve vozidle 46letý muž.

Oba muži pochází se Sokolovska. Při silniční kontrole řidič předložil doklady k řízení a provozu vozidla. Během kontroly policisté provedli u řidiče test na zjištění přítomnosti návykových látek v těle. Ten u řidiče vyšel pozitivně na látku amphetamin/metamphetamin. Policisté 26letého řidiče vyzvali k lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu, kterému se podrobil. Během prohlídky našla hlídka policie u řidiče několik igelitových přepravek s obsahem bílé krystalické látky o hmotnosti přes 1,6 gramu. Policisté vyzvali spolujezdce, který se nacházel spolu s řidičem ve vozidle, aby opustil vozidlo. Ten na místě několikrát nesouhlasil. Po opětovné výzvě vozidlo opustil, vzal z vozidla klíče a zamkl ho. Po celou dobu měl 46letý muž odmítat spolupracovat s policií. Kladl odpor, a proto byl z místa eskortován na Obvodní oddělení v Kraslicích. Vozidlo bylo na místě zajištěno a další šetření proběhlo na Obvodním oddělení v Kraslicích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.