Search
Close this search box.

Muž řídil pod vlivem drog a havaroval, policisté hledají svědky nehody

Dopravní policisté v úterý před čtrnáctou hodinou vyjížděli k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici III. třídy č. 14126, před domem v ulici Protivecká v obci Strunkovice nad Blanicí.

Řidič osobního vozidla Opel Astra nezvládl projetí levotočivou zatáčkou, následkem čehož s vozidlem vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do kamenného schodu. Řidiči vozu vyšel pozitivní test na pervitin a marihuanu. Po dopravní nehodě byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice na vyšetření. Při ohledání vozidla byly z místa zajištěny injekční stříkačky a látky připomínající drogy, které budou podrobeny expertíze.

Další okolnosti dopravní nehody jsou v šetření dopravních i obvodních policistů.

Prachatičtí dopravní policisté i policisté z Obvodního oddělení Netolice žádají případné svědky dopravní nehody, aby je kontaktovali na služebně v ulici Pivovarská 4, Prachatice, telefon 974 236 700 nebo Václavská 120, Netolice, telefon 974 236 720, případně na lince tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient