Muž řídil i přes uložený zákaz, zadrželi ho policisté

S vozidlem značky Škoda Fabia jel v úterý 13. listopadu 2018 řidič po Klatovech a byl zastaven hlídkou policistů pět minut po půlnoci. Při kontrole policisté zjistili totožnost šestatřicetiletého muže z Domažlic. Muž řídil vozidlo, i když má uložen trest zákaz činnosti a nesmí řídit motorová vozidla od měsíce srpna 2018 do října 2019.

Muž je podezřelý ze spáchání přečinů maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.