Search
Close this search box.

Muž řídil i přes to, že má dva zákazy řízení

Tento týden v pondělí policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení vedeném do 48 hodin sdělili 26letému muži podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, kterého se dopustil týž den krátce po poledni. Tehdy totiž v Jablonci nad Nisou v ulici Vítězslava Nezvala řídil motorové vozidlo Opel Corsa, přičemž byl kontrolován hlídkou městský strážníků.
Následně bylo zjištěno, že tento muž má v současné době vysloveny dva zákazy řízení motorových vozidel, a to Magistrátem města Liberec do července letošního roku a Okresním soudem v Jablonci nad Nisou do letošního srpna. Po předvedení na obvodní oddělení se podrobil orientačnímu testu na přítomnost omamných a psychotropních látek. Ten byl pozitivní na marihuanu a metamfetamin. Včera byl podezřelý na základě rozhodnutí soudce Okresního soudu v Jablonci nad Nisou vzat do vazby a policisté jej ještě odpoledne odvezli do Vazební věznice v Liberci. Nyní mu za spáchání uvedeného trestného činu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient