Muž půl roku onanoval ženě před dveřmi. Až nyní ho policisté dohonili

Více jak půl roku obtěžoval osmadvacetiletý muž ženu ze Sokolovska, policie ho nyní dopadla a obvinila z pronásledování a výtržnictví.

Muž si ženu vyhlédl náhodně. Poté pravidelně docházel do panelákového domu, kde bydlela a čekal před jejími dveřmi, na které neúnavně klepal. Žena mu nikdy neotevřela, jeho to však nijak neodradilo a dokonce si pravidelně před jejími dveřmi stahoval kalhoty a onanoval.

Ženě nyní došla trpělivost se stalkerem a vše oznámila na policii, která posléze muže dopadla a obvinila z nebezepečného pronásledování a výtržnictví. „Svým jednáním ženu omezil v jejím běžném způsobu života,“ řekla krajská policejní mluvčí Soňa Hergezelová. Za tyto činy hrozí onanujícímu výtečníkovi dva roky odnětí svobody.

Policie na Sokolovsku musela letos už jednou řešit případ onanujícího muže na veřejnosti. Začátkem února během nočních hodin vyrážel mladý muž do ulic, pokřikoval na kolemjdoucí ženy a lákal je k sobě a přitom mastruboval. Protože mladík už dříve vykonával obdobnou činnost, za kterou dostal podmínku, nyní mu hrozí, že se své zálibě bude věnovat jen za mřížemi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak