Muž při vyjíždění naboural přijíždějící auto, od nehody ujel

V pondělí krátce před šestou odpolední jel řidič Škody Rapid směrem na Klatovi. U tamního motorestu zastavil u pravé strany silnice a když vyjížděl, přehlédl přijíždějící Citroen C3, který řídil muž (68) z Klatov. Došlo ke střetu vozidel a řidič Škodovky odjel od nehody směrem na Horažďovice. Nikomu se nic nestalo, ale na Citroenu došlo ke škodě ve výši dvaceti tisíc. Řidiče Rapidu policisté následně vypátrali v chatové oblasti Valcha za necelou hodinu. Řidič se podrobil dechové zkoušce na alkohol. Ta byla s pozitivním výsledkem 1,11 promile alkoholu v krvi. Řidič uvedl, že požil alkoholický nápoj až po dopravní nehodě. To však prokáže, či vyvrátí rozbor žilní krve, kterému se podrobil v lékařském zařízení. Škoda na voidle škoda byla vyčíslena rovněž na 20 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.