Muž při vyhrožování kopl policistku do nohy

Muž podezřelý z přestupkového jednání byl převezen na policejní služebnu, kde přítomným strážníkům a policistům vyhrožoval újmou na zdraví, jeho agresivní jednání se stupňovalo, proto policisté muži přiložili pouta. Následně podezřelý muž opakovaně kopnul policistku do dolní končetiny,přítomné slovně urážel a pokračoval ve vyhrožování. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 2,30 promile alkoholu.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření z přečinů násilí proti úřední osobě a vyhrožování s cílem působit na úřední osobu

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.