Muž převrátil vozidlo na střechu, od nehody utekl

V pondělí 28. května 2018 okolo páté hodiny ranní přijali policisté oznámení o nalezeném havarovaném vozidle u křižovatky směrem na Hartmanice. Provedeným šetřením na místě byl okolí místa dopravní nehody vypátrán provozovatel vozidla devětačtyřicetiletý muž z Klatov, který hlídce uvedl, že vozidlo mu bylo odcizeno z nedalekého parkoviště. Vozidlo značky Škoda Octavia bylo v pozici na střeše a podle majitele mělo být údajně odcizeno neznámým pachatelem.

Policisté muže vyzvali, aby se podrobil dechové zkoušce, výsledek měření byl 0,86 a 0,82 promile alkoholu a policisté muže převezli do zdravotnického zařízení do Klatov, kde bylo provedeno lékařské vyšetření i odběr krve.

Po provedení úkonů šetření dopravní nehody i zahájení úkonů trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněné užívání cizí věci, se provozovatel doznal, že vozidlo řídil i s ním havaroval.

Odhadnutá hmotná škoda činí 60 tisíc korun. Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Policisté uvedenou dopravní nehodu dále šetří.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.