Search
Close this search box.

Muž převrátil vozidlo na střechu, od nehody utekl

V pondělí 28. května 2018 okolo páté hodiny ranní přijali policisté oznámení o nalezeném havarovaném vozidle u křižovatky směrem na Hartmanice. Provedeným šetřením na místě byl okolí místa dopravní nehody vypátrán provozovatel vozidla devětačtyřicetiletý muž z Klatov, který hlídce uvedl, že vozidlo mu bylo odcizeno z nedalekého parkoviště. Vozidlo značky Škoda Octavia bylo v pozici na střeše a podle majitele mělo být údajně odcizeno neznámým pachatelem.

Policisté muže vyzvali, aby se podrobil dechové zkoušce, výsledek měření byl 0,86 a 0,82 promile alkoholu a policisté muže převezli do zdravotnického zařízení do Klatov, kde bylo provedeno lékařské vyšetření i odběr krve.

Po provedení úkonů šetření dopravní nehody i zahájení úkonů trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněné užívání cizí věci, se provozovatel doznal, že vozidlo řídil i s ním havaroval.

Odhadnutá hmotná škoda činí 60 tisíc korun. Policisté po prohlídce vozidla zadrželi osvědčení o registraci vozidla. Policisté uvedenou dopravní nehodu dále šetří.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient