Muž přepadl prodejnu s kapslovkou

Ve středu po 15 hodině došlo k přepadení provozovny v Duchcově, kam vešel neznámý muž a pod pohrůžkou střelné zbraně požadoval po prodavačce vydání finanční hotovosti. Přepadená na pachatele začala křičet a hodila po něm strojek na lepicí pásku, muž potom obchod opustil, aniž by něco odcizil.

Bezprostředně po činu byl podezřelý na základě poskytnutého popisu zadržen duchcovskými policisty, kteří u něj našli kapslový revolver nepodléhající registraci střelné zbraně. Šestadvacetiletému muži policisté naměřili 1,35 promile alkoholu v dechu, po vystřízlivění byl obviněn ze zvlášť závažného zločinu loupeže. Z obavy, aby v minulosti třikrát odsouzený muž nepokračoval v páchání trestné činnosti, zaslal vyšetřovatel státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného, kterému hrozí až desetiletý trest odnětí svobody, do vazby.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak