Muž pokácel cizí stromy, hrozí mu až dva roky vězení

Až dva roky vězení hrozí 56letému muži, který je podezřelý, že neoprávněně pokácel čtyři stromy. Na přelomu ledna a února měl na cizím pozemku v Teplicích bez souhlasu a vědomí vlastníka pokácet čtyři javory, jejichž hodnota byla odborným vyjádřením stanovena na devět tisíc korun. Stromy pak nařezal na špalky a dřevo chtěl použít na topení. Pokud případ skončí u soudu, hrozí muži podezřelému ze spáchání přečinu krádeže až dvouleté vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak