Muž odmítal opustit byt, skončil na záchytce. Nadýchal více než tři promile

Včera před polednem řešili policisté z Tachova jednání podnapilého muže, který odmítal opustit prostory v jednom z ubytovacích zařízení v Tachově. Policisté po ztotožnění 41letého cizince vyzvali k provedení dechové zkoušky, která v dechu muže potvrdila přítomnost alkoholu, přístroj detekoval přes tři promile alkoholu v dechu. S ohledem na jeho stav a chování, byli policisté nuceni muže zajistit a převézt na protialkoholní záchytnou stanici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.