Muž našel v lese dělostřelecký granát

V pondělí přijali policisté z Kašperských Hor oznámení od muže (38) z Klatov ohledně nalezené munice. Dělostřelecký granát našel v lese na Paštích nad Rejštejnem. Policisté se ihned vydali na místo, které řádně označili a zamezili přístup nepovolaným osobám. Až do příjezdu pyrotechnika střežili místo nálezu munice z bezpečné vzdálenosti. Příslušník Pyrotechnické služby Policie České republiky granát označil jako cvičný, asfaltový a převzal si jej k dalším opatřením.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.