Muž napadl sedmnáctiletou těhotnou přítelkyni. Vláčel jí po schodech z pátého patra do přízemí

Odporný zážitek z doby svého těhotenství bude mít navždy v paměti sedmnáctiletá dívka z Chebu, kterou v úterý napadl její přítel.

Dívka, která je v pátém měsící těhotenství, přišla do bytu přítelovy sestry, aby si s ním vyříkala neshody, které mezi sebou měli kvůli jejím rodičům. Jenže k žádné rozumné dohodě nedocházelo a začali se hádat. Poté chtěla dívka odejít. V tom jí však 30letý přítel chytil za kapuci u mikiny a prudce jí odstrčil, až se praštila hlavou o otevřená dvířka od skříňky. To byla pro ní poslední kapka a utekla z bytu pryč. Jenže násilník jí na chodbě dostihl a natlačil jí na zeď. „Po chvilce ji chytil za vestu a táhl ji po schodech dolů, a to z pátého patra až do přízemí,“ popsal dramatickou chvíli krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva. Během celé té doby jí sprostě nadával. Opět se dívce povedlo na chvíli utéct. Ale jen na moment. „Muž ji doběhl a začal jí prohledávat kapsy. Nakonec jí vzal mobilní telefon, který měla ukrytý ve spodním prádle. Pak ji ještě několikrát zatahal za vlasy, až upadla na zem,“ uvedl mluvčí.
Pak už jí nechal na pokoji a odešel. Dívka šla okamžitě na policii. Následně skončila v nemocnici, kde jí museli ošetřit.
Policie si okamžitě pro agresivního násilníka došla. Je vyšetřován na svobodě, ale hrozí mu až desetileté vězení za loupež, pokus o ublížení na zdraví a výtržnictví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.