Search
Close this search box.

Muž napadal svou rodinu, poté odjel na kole. Jízda skončila až na záchytce

Policejní hlídka z v Města Albrechtice kolem poledne 11. srpna přijala oznámení o napadání svých příbuzných ze strany 70letého místního muže. Vzhledem k těmto skutečnostem albrechtičtí policisté ihned vyjeli do místa společného bydliště všech aktérů přestupku proti občanskému soužití, přičemž bezprostředně stavěli a kontrolovali na ulici Bedřicha Smetany v Městě Albrechticích silně podnapilého cyklistu, kterým byl právě muž, kvůli kterému vyjeli. Orientační dechové zkoušky u něj prokázaly pozitivní výsledky s hodnotami bezmála 2,9 promile alkoholu v dechu. Jízdou na jízdním kole v podnapilém stavu tak tento cyklista naplnil skutkovou podstatu přestupku proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a celá tato záležitost bude po řádném zadokumentování předána k dalšímu projednání a k opatření do správní komise Odboru dopravy příslušného Městského úřadu.

Jak bylo následným šetřením v místě bydliště shora uvedeného muže zjištěno, tak tento od dopoledních hodin téhož dne slovně napadal a vulgárně urážel svého syna a jeho družku, jakož i její děti a kopal do vstupních dveří samostatné bytové jednotky, kde jeho syn se svou rodinou bydlí.

Poněvadž se muž i v době prověřování všech uvedených okolností choval značně arogantně a agresivně, zakročující policisté rozhodli o jeho zadržení a umístění na protialkoholní záchytné stanici v Opavě k vystřízlivění. Vše je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů z Obvodního oddělení ve Městě Albrechticích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient