Search
Close this search box.

Muž napadal svou rodinu, poté odjel na kole. Jízda skončila až na záchytce

Policejní hlídka z v Města Albrechtice kolem poledne 11. srpna přijala oznámení o napadání svých příbuzných ze strany 70letého místního muže. Vzhledem k těmto skutečnostem albrechtičtí policisté ihned vyjeli do místa společného bydliště všech aktérů přestupku proti občanskému soužití, přičemž bezprostředně stavěli a kontrolovali na ulici Bedřicha Smetany v Městě Albrechticích silně podnapilého cyklistu, kterým byl právě muž, kvůli kterému vyjeli. Orientační dechové zkoušky u něj prokázaly pozitivní výsledky s hodnotami bezmála 2,9 promile alkoholu v dechu. Jízdou na jízdním kole v podnapilém stavu tak tento cyklista naplnil skutkovou podstatu přestupku proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a celá tato záležitost bude po řádném zadokumentování předána k dalšímu projednání a k opatření do správní komise Odboru dopravy příslušného Městského úřadu.

Jak bylo následným šetřením v místě bydliště shora uvedeného muže zjištěno, tak tento od dopoledních hodin téhož dne slovně napadal a vulgárně urážel svého syna a jeho družku, jakož i její děti a kopal do vstupních dveří samostatné bytové jednotky, kde jeho syn se svou rodinou bydlí.

Poněvadž se muž i v době prověřování všech uvedených okolností choval značně arogantně a agresivně, zakročující policisté rozhodli o jeho zadržení a umístění na protialkoholní záchytné stanici v Opavě k vystřízlivění. Vše je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů z Obvodního oddělení ve Městě Albrechticích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient