Muž napadal svou rodinu, poté odjel na kole. Jízda skončila až na záchytce

Policejní hlídka z v Města Albrechtice kolem poledne 11. srpna přijala oznámení o napadání svých příbuzných ze strany 70letého místního muže. Vzhledem k těmto skutečnostem albrechtičtí policisté ihned vyjeli do místa společného bydliště všech aktérů přestupku proti občanskému soužití, přičemž bezprostředně stavěli a kontrolovali na ulici Bedřicha Smetany v Městě Albrechticích silně podnapilého cyklistu, kterým byl právě muž, kvůli kterému vyjeli. Orientační dechové zkoušky u něj prokázaly pozitivní výsledky s hodnotami bezmála 2,9 promile alkoholu v dechu. Jízdou na jízdním kole v podnapilém stavu tak tento cyklista naplnil skutkovou podstatu přestupku proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a celá tato záležitost bude po řádném zadokumentování předána k dalšímu projednání a k opatření do správní komise Odboru dopravy příslušného Městského úřadu.

Jak bylo následným šetřením v místě bydliště shora uvedeného muže zjištěno, tak tento od dopoledních hodin téhož dne slovně napadal a vulgárně urážel svého syna a jeho družku, jakož i její děti a kopal do vstupních dveří samostatné bytové jednotky, kde jeho syn se svou rodinou bydlí.

Poněvadž se muž i v době prověřování všech uvedených okolností choval značně arogantně a agresivně, zakročující policisté rozhodli o jeho zadržení a umístění na protialkoholní záchytné stanici v Opavě k vystřízlivění. Vše je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů z Obvodního oddělení ve Městě Albrechticích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.