Search
Close this search box.

Muž na Sokolovsku ukradl pánvičku a vibrační vajíčko. I zloději mají své choutky

Chebští kriminalisté v současné době vyšetřují případ notorického zloděje. Zjistili, že 37letý muž ze Sokolovska, kterého nyní dopadli, má na svědomí několik krádeží za sebou. I proto že hodnota kradených věcí přesáhla pět tisíc, hrozí muži nepodmíněný trest.

Nejdříve se muži zalíbily nezvyklé předměty, v sexshopu totiž ukradl vibrátor a vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Poté se rozhodl, že nutně potřebuje pánvičku, kterou si tak nedovoleně odnesl z domácích potřeb. Asi se mu také už nechtělo chodit jen po svých a rozhodl se kvůli tomu ke krádeži kola. Pak si pravděpodobně uvědomil, že by se měl lépe oblékat, a proto zašel do prodejny s oblečením. „Poslední krádeže se muž dopustil na začátku listopadu, a to v obchodním domě v Chebu. V prodejně s oblečením vzal pánskou zimní bundu a kalhoty v hodnotě přes osm tisíc korun,“ uvedla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová. Muž už je v tuto chvíli ve vazbě.

Tento výtečník ze Sokolovska však nebyl letos jediným zlodějem, který se zaměřil na krádež eroticky laděných věcí. V polovině září jiný lapka, tentokráte z Liberecka, ukradl v prodejně se smíšeným zbožím mimo jiné lubrikační gel. Ostraha ho však na místě zadržela, takže neměl vůbec možnost účinky tohoto výrobku využít.

Svého lupu si neužil ani osmnáctiletý mladík, který v květnu v jedné z ústeckých drogérií si neoprávněně přivlastnil 20 krabiček různých druhů kondomů. Protože i zde celková cena převyšovala pětitisícovku, byl mladík zadržen pro podezření z trestného činu.

Stejný nápad měl o dva měsíce dříve o tři roky starší muž z Mariánských Lázní, který také v prodejně ukradl balíček prezervativů. Byl ale tak trochu troškař, vzal jich jen několik v hodnotě 150 kč. I přesto neušel pozornosti policie, která pokračovala v dalším opatření.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient