Muž na Sokolovsku ukradl pánvičku a vibrační vajíčko. I zloději mají své choutky

Chebští kriminalisté v současné době vyšetřují případ notorického zloděje. Zjistili, že 37letý muž ze Sokolovska, kterého nyní dopadli, má na svědomí několik krádeží za sebou. I proto že hodnota kradených věcí přesáhla pět tisíc, hrozí muži nepodmíněný trest.

Nejdříve se muži zalíbily nezvyklé předměty, v sexshopu totiž ukradl vibrátor a vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Poté se rozhodl, že nutně potřebuje pánvičku, kterou si tak nedovoleně odnesl z domácích potřeb. Asi se mu také už nechtělo chodit jen po svých a rozhodl se kvůli tomu ke krádeži kola. Pak si pravděpodobně uvědomil, že by se měl lépe oblékat, a proto zašel do prodejny s oblečením. „Poslední krádeže se muž dopustil na začátku listopadu, a to v obchodním domě v Chebu. V prodejně s oblečením vzal pánskou zimní bundu a kalhoty v hodnotě přes osm tisíc korun,“ uvedla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová. Muž už je v tuto chvíli ve vazbě.

Tento výtečník ze Sokolovska však nebyl letos jediným zlodějem, který se zaměřil na krádež eroticky laděných věcí. V polovině září jiný lapka, tentokráte z Liberecka, ukradl v prodejně se smíšeným zbožím mimo jiné lubrikační gel. Ostraha ho však na místě zadržela, takže neměl vůbec možnost účinky tohoto výrobku využít.

Svého lupu si neužil ani osmnáctiletý mladík, který v květnu v jedné z ústeckých drogérií si neoprávněně přivlastnil 20 krabiček různých druhů kondomů. Protože i zde celková cena převyšovala pětitisícovku, byl mladík zadržen pro podezření z trestného činu.

Stejný nápad měl o dva měsíce dříve o tři roky starší muž z Mariánských Lázní, který také v prodejně ukradl balíček prezervativů. Byl ale tak trochu troškař, vzal jich jen několik v hodnotě 150 kč. I přesto neušel pozornosti policie, která pokračovala v dalším opatření.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.