Muž kradl v prodejně vejce, nebyl to jeho první prohřešek

Policisté sdělili podezření z krádeže dvaadvacetiletému muži. Ten měl v nočních hodinách dne 13. března přijít na rampu jedné z chodovských prodejen, kde měl využít nezajištěných dveří do skladu prodejny. Poté, co měl vejít do skladu i do samotné prodejní části, měl odcizit téměř 250 slepičích vajec v hodnotě přes jeden tisíc korun.

Vzhledem k tomu, že zmíněný muž byl v posledních třech letech za přečin krádeže odsouzen již několikrát, byl po tomto skutku zadržen policisty na základě předchozí souhlasu státního zástupce. Okresní soud v Sokolově ho pak za uvedené jednání odsoudil k nepodmíněnému trestu odnětí svobody na 7 měsíců.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak