Muž jel příliš rychle, havaroval a zranil spolujezdkyni

Sokolovští kriminalisté sdělili podezření ze spáchání přečinu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti 19letému muži ze Sokolovska. Muž měl nabourat v polovině prosince loňského roku ve večerních hodinách na silnici mezi Habartovem a Svatavou. Při projíždění zatáčkou měl nepřizpůsobit rychlost jízdy svým schopnostem a povaze komunikace, která byla v době nehody zasněžená. Dostal smyk a narazil vozidlem do stromu. Spolujezdkyně, která seděla vpředu vozidla, utrpěla vážnou zlomeninu ruky. Žena byla hospitalizovaná v nemocnici.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na čtyři roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.