Opilý řidič na sebe upozornil rychlou jízdou

Po silnici I. třídy číslo 22 jel v úterý 8. května letošního roku řidič s vozidlem značky Mercedes Benz. V obci Nalžovské Hory byla v 16.33 hodin naměřena u vozidla rychlost 74 km/h a policisté z dopravního inspektorátu řidiče zastavili. Pětapadesátiletý muž z Prahy se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,32 promile alkoholu. Policisté muže převezli do zdravotnického zařízení v Klatovech, kde se podrobil lékařskému vyšetření, ale odmítl odběr krve.

Policisté muži zadrželi řidičský průkaz a je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.