Muž dostal zákaz řízení, to mu nevadilo a řídil vesele dál

V pátek 25. května tohoto roku jel v Červeném Poříčí řidič s vozidlem značky Opel Meriva. V 17.25 hodin jej policisté ve Švihově zastavili. Při kontrole zjistili, že čtyřiačtyřicetiletý muž z Třebíče má podle rozhodnutí Městského úřadu Černošice uložen trest zákaz činnosti řízení motorových vozidel od 26. září 2017 na dvanáct měsíců. Dále policisté zjistili, že po muži je vyhlášeno pátrání, kdy Okresní státní zastupitelství v Kladně vydalo předchozí souhlas se zadržením pro podezření ze spáchání přečinu.

Policisté muže zadrželi i vyrozuměli útvar, který pátrání vyhlásil. Ve zkráceném přípravném řízení muž převzal sdělení podezření z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Po provedení úkonů byl muž propuštěn.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.