Search
Close this search box.

Muž chtěl ukončit život skokem do propasti Macocha

Chování rozrušeného a podivně se chovajícího muže nebylo hodinu po půlnoci lhostejné recepční hotelu poblíž propasti Macocha. Zvlášť, když se muž vyptával na cestu k propasti. Přivolaná policejní hlídka muže podle popisu vypátrala na Horním můstku propasti Macocha.

Sebevrah stál za zábradlím v hodně nebezpečné poloze a pohyby těla naznačoval, že chce do propasti skočit. Jeden člen hlídky s mužem především komunikoval, druhý pak mimo to organizoval příjezd posil a především vyjednavače. Policisté s mužem balancujícím nad propastí rozmlouvali skoro půl hodiny a v momentu, kdy se tento přiblížil k zábradlí a naklonil se přes něj, zasáhli. Osmatřicetiletého vyčerpaného muže zachytili a přetáhli přes zábradlí do bezpečí. Následně jej předali do péče přivolaných záchranářů. Muž jim potvrdil, že chtěl opravdu spáchat skokem do propasti sebevraždu. Uvedl také, že se o ni již v minulosti pokusil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient