Search
Close this search box.

„Musíme zlepšit koncovku, která nás začíná trápit,“ říká hokejista Marek Antoňů

Dynamiters to v zápase s Velkým Meziříčím jednoduše řečeno příliš nešlo. Vysokou porážku mírnil v první třetině dělovkou Marek Antoňů, jehož pokus ještě lehce tečoval Drenčko. Blanenský kapitán se po zápase podělil o své pocity.

Máte za sebou těžký duel s Velkým Meziříčím, mohl byste jej nějak zhodnotit?
Prospali jsme začátek, dostali jsme tři góly a těžko jsme se chytali. Přestali jsme bruslit, rázem byla naše hra absolutně bez pohybu a dopadlo to, jak to dopadlo,

Byl jste u první branky Blanska, mohl byste ji nějak přiblížit?
Podařilo se nám sehrát to, co jsme trénovali. Bylo to tak vymyšlené a my jsme to dokázali uvést do reality. Klíčové bylo to, že se nám povedlo vystřelit dle našich představ a prošlo to až k našim hráčům před brankou, kteří dobře stínili.

Máte za sebou 14 zápasů. První polovina byla oproti předchozím ročníkům poměrně úspěšná…
Určitě jsme udělali víc bodů jak loni (smích), já doufám, že druhá polovina se nám povede ještě více, než ta první a konečně si zahrajeme i v play-off.

Kde byla chyba v zápase s Velkým Meziříčím?
Velké Meziříčí je dobrý a kvalitní tým. Jsou tam šikovní kluci. Mají mančaft v podstatě na úrovni druhé ligy, takže je těžké s nimi držet krok.

V dalším kole vás čeká Uherský Ostroh, další tým ze špičky tabulky. Co bude klíčové k cestě za body?
Já doufám že se nám tam bude dařit jako každý rok. Ačkoli je Ostroh tak nahoře, tak se nám tam hraje dobře, dokážeme s nimi hrát vyrovnané duely a myslím si, že můžeme nějaké body přivést. Hlavně musíme zlepšit koncovku, která se začíná zadrhávat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient