MŠ Rokytnice se dočká nového bezpečnostního systému

(Aktualizováno před )

Instalace nového systému zabezpečení čtyř hlavních vstupů ve třech pavilonech se dočká začátkem letních prázdnin mateřská škola Rokytnice. Práce by měly být dokončeny do konce července, tak aby zde v srpnu mohl probíhat prázdninový provoz.

„Stávající vstupní dveře dostatečně nezabezpečují budovu. Rozhodli jsme se proto do jejich výměny investovat 470 tisíc korun včetně DPH. Dojde tak ke zvýšení bezpečnosti dětí, neboť příchozí osoby bude možné kontrolovat pomocí videotelefonů přímo z jednotlivých tříd,“ přiblížila místostarostka Simona Hlaváčová.

Ve všech čtyřech hlavních vstupech do pavilonů školky budou osazeny nové dveře z hliníkových profilů. „Jejich součástí je i bezpečnostní sklo odolné proti vniknutí. Nový typ dveří navíc umožňuje instalaci dálkově ovládaného elektrického vrátného,“ doplnil stavební technik radnice Pavel Hrtáň.

Výměnu bude realizovat vsetínská firma ALSYMON s.r.o., která by vše měla stihnout do konce července. V týdnech od 6. – 17. 8. a 27. – 31. 8. totiž školku opět zaplní děti v rámci prázdninového provozu.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz