MŠ Pod Lesem uspořádala velikonoční dílničku

Velikonoční tvoření spojené se dnem otevřených dveří uspořádala v úterý 20. března Mateřská škola Pod Lesem v Ústí nad Orlicí, která z důvodu rekonstrukce sídlí v prostorách hylvátské základní školy. V průběhu odpoledne si děti společně s rodiči vyrobily zajíčka a pomlázku nebo nazdobily vajíčka voskovou technikou. Pohrát si a prohlédnout školku přišel i nemalý počet budoucích školkáčků, kteří společně s rodiči strávili ve školce příjemné odpoledne a získali všechny potřebné informace k nástupu do školky. Od nového školního roku pak bude na všechny čekat nově rekonstruovaná a rozšířená budova Pod Lesem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak