MŠ Ke Studánce v Orlové prochází rekonstrukcí, skončí v polovině října

V letních měsících prochází MŠ Ke Studánce rozsáhlou rekonstrukcí. Náročná stavba bude dle smlouvy ukončena v polovině října. Část školky bude přesto k zahájení nového školního roku připravena. Vzhledem ke skutečnosti, že stavba bude pokračovat, přes všechna přijatá opatření se nejedná o prostředí vhodné a bezpečné pro ty nejmenší. Po pečlivém zvážení se vedení města rozhodlo zajistit dětem náhradní prostory v základní škole Ke Studánce a nechat stavařům prostor pro jejich práci. Město Orlová na letošní rekonstrukci školky naváže v příštím roce novou zahradou s environmentální tématikou.

Důležité upozornění:
Provoz všech šesti tříd mateřské školy bude zahájen v pondělí 3. září 2019 v ZŠ Ke Studánce – vstup hlavním vchodem. Informace o rozdělení dětí do jednotlivých tříd budou zveřejněny u vchodu do ZŠ Ke Studánce 1050 v týdnu od 27. srpna. Informace pro zákonné zástupce budou zveřejňovány i na www mateřské školy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient