MŠ Ke Studánce v Orlové prochází rekonstrukcí, skončí v polovině října

V letních měsících prochází MŠ Ke Studánce rozsáhlou rekonstrukcí. Náročná stavba bude dle smlouvy ukončena v polovině října. Část školky bude přesto k zahájení nového školního roku připravena. Vzhledem ke skutečnosti, že stavba bude pokračovat, přes všechna přijatá opatření se nejedná o prostředí vhodné a bezpečné pro ty nejmenší. Po pečlivém zvážení se vedení města rozhodlo zajistit dětem náhradní prostory v základní škole Ke Studánce a nechat stavařům prostor pro jejich práci. Město Orlová na letošní rekonstrukci školky naváže v příštím roce novou zahradou s environmentální tématikou.

Důležité upozornění:
Provoz všech šesti tříd mateřské školy bude zahájen v pondělí 3. září 2019 v ZŠ Ke Studánce – vstup hlavním vchodem. Informace o rozdělení dětí do jednotlivých tříd budou zveřejněny u vchodu do ZŠ Ke Studánce 1050 v týdnu od 27. srpna. Informace pro zákonné zástupce budou zveřejňovány i na www mateřské školy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.