Search
Close this search box.

Mrázek už trénuje. Budou z něj Pastrňák a Krejčí nešťastní?

Kromě blížícího se světového šampionátu se mohou čeští hokejoví fanoušci těšit i na souboj Bostonu a Caroliny ve finále Východní konference NHL. Pokud dostane v brance Caroliny šanci Petr Mrázek, bude čelit šikovným útočníkům Davidu Pastrňákovi a Davidu Krejčímu.

Mrázek byl klíčovým hráčem při postupu svého týmu v prvním kole přes Washington. V dalším souboji proti New Yorku islanders se však ve druhém zápase zranil a do konce série už se do branky nevrátil. I bez něj však dokázala Carolina postoupit snadno 4:0 na zápasy.

V současné chvíli už je však 27letý gólman v pořádku a v tréninku maká naplno. „Pozitivní je, že absolvoval celý trénink bez jakéhokoli omezení. Dnes neučiním žádné rozhodnutí, ale návrat vícera hráčů je super,“ uvedl trenér Hurricanes Rod Brind’Amour.

„Cítil jsem se velmi dobře, což je dobré znamení. Zranění nebylo tak vážné. Abych byl upřímný, dnes jsem se cítil na 120 procent,“ řekl Mrázek.

Teď bude jistě náš gólman netrpělivě čekat, komu dá trenér přednost v brance. Jak už bylo řečeno, jeho náhradník Curtis McElhinney si vedl proti Islanders dobře a možná kvůli tomu nebude Rod Brind’Amour měnit vítěznou sestavu. „Poslední dvě utkání odchytal neskutečně. Mám velkou radost, že se mu takhle povedla,“ prohlásil sympaticky a kolegiálně Mrázek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient