Mrázek inkasoval šest branek, jeho Carolina je na pokraji vyřazení

Když ve 35. minutě prohrávala Carolina ve Washingtonu 0:1, stále bylo spoustu času skóre zvrátit ve svůj prospěch. To by však museli spoluhráči brankáře Petra Mrázka začít střílet góly. Jenže jim se to v tomto zápase nepovedlo ani jednou. Naopak český gólman poté ještě inkasoval pět gólů. Všechny padly v rozmezí 16 minut!

„Hráli jsme špatně od začátku do konce. Těžko vybrat jediného našeho hráče, který dnes odehrál dobrý zápas. Přitom v této fázi sezony potřebujete každého, aby odvedl maximum. Ale z nějakého důvodu jsme byli ve všem o krok za nimi, ve všech aspektech jsme byli horší. To dokládá výsledek,“ řekl v neděli trenér Caroliny Rod Brind’Amour.
Za Washington nastoupil ve druhé formaci Jakub Vrána, avšak bodově do statistik nepřispěl.

Carolina tak po pěti zápasech čtvrtfinále play-off prohrává s Washingtonem 2:3 a jestli příště nevyhraje, může se se sezonou rozloučit. Což by ale potěšilo české fandy (a české reprezentační trenéry), protože s Mrázkem by naše sestava byla na MS jistě silnější.

Jednou asistencí přispěl obránce Roman Polák k výhře Dallasu nad Nashvillem. Jeho klub vede v sérii 3:2.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.