Search
Close this search box.

Mráz a nový sníh přivodil řidičům znovu komplikace

Od sobotních ranních hodin vyjížděli policisté v Libereckém kraji k více jak dvěma desítkám dopravních nehod. Řidiče překvapil na silnicích nově napadaný sníh. Nejvíce dopravních nehod řešili policisté na Liberecku, kdy vyjížděli k desítce oznámení, a také k šesti oznámením na Českolipsku. Všechny nehody se naštěstí obešly bez vážných zranění, pouze jedna nehoda si vyžádala jedno lehké zranění. Ve většině případů to odnesly pouze poškozené plechy.

První nehoda, ke které v brzkých ranních hodinách kolem třičtvrtě na pět ráno vyjížděli liberečtí dopravní policisté na silnici I. třídy č. 35, se stala na Paceřickém kopci. Ve směru na Turnov u odbočky na obec Husa havaroval kamion. Řidič kamionu dostal na zasněžené vozovce smyk a skončil za svodidly vpravo mimo vozovku. Řidič cizí státní příslušnosti vyvázl z nehody bez zranění. Policisté jej podrobili orientační dechové zkoušce na alkohol, jejíž výsledek byl negativní. Na místě nehody nedošlo ani k úniku provozních kapalin. Vyprošťování kamionu bude probíhat v odpoledních hodinách, po čtrnácté hodině, kdy úsek komunikace I/35 bude u Paceřic uzavřen a objízdná trasa bude svedena přes obec Husa.

Z důvodu sněžení došlo v ranních hodinách k uzavírce silnice III. třídy mezi Oldřichovem v Hájích a Raspenavou pro nákladní automobily nad 3,5 tuny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient